Tata Motors, Ремонт турбіни Tata

Táta Mótors Ltd. (Хінді टाटा मोटर्स, ṭāṭā moṭars, NYSE: TTM) - найбільша індійська автомобілебудівна компанія, що входить в Tata Group, раніше була відома під назвою TELCO (TATA Engineering and Locomotive Company). Штаб-квартира компанії розташована в Мумбаї. У 2006 році OICA занесла компанію в список 20 найбільших автовиробників.


Tata Motors була заснована в 1945 році, коли компанія почала виробництво локомотивів. Свій перший комерційний автомобіль компанія виробила в 1954 році, спільно з Daimler-Benz. Лістинг компанії на NYSE з'явився в 2004 році, і в 2005 увійшла в топ 10 корпорацій Індії з доходом 320 млрд INR. У 2004 році вона купила завод Daewoo з виробництва вантажних автомобілів в Південній Кореї, відомий зараз під назвою Tata Daewoo Commercial Vehicle. Найбільш очікуваний автомобіль компанії Tata Nano, запущений у виробництво в січні 2008 року.


У березні 2008 року Tata Motors купила у Ford Motor Company британські Jaguar і Land Rover, в які також входять Daimler, Rover і Lanchester. Угоду було закінчено 2 червня 2008 року.


Свої виробничі бази у Tata Motors знаходяться в Джамшедпур, Пантнагар, Лакхнау і Пуне.

Немає жодного товару.