Ремонт турбонагнетателя BorgWarner. турбіни в Вінниці

Корпорація BorgWarner Incorporated - це найбільший американський виробник і постачальник комплектуючих і запчастин для світової автомобільної промисловості. Штаб-квартира і Технічний центр корпорації BorgWarner знаходяться в місті Оберн-Хіллз, (Мічиган, США).

Роком створення цієї корпорації вважається - 1928 р
Успішне злиття компаній Warner Gear, Borg and Beck і ще кількох дрібних підприємств призвело до утворення відомої сьогодні корпорації, яка має більше 60-и підприємств, розташованих в США, Канаді, країнах Європи та Азії.

Спочатку значиму популярність BorgWarner Inc. отримала як постачальник коробок передач і карбюраторів.
Ще однією інновацією для свого часу стала 3-х ступінчаста автоматична коробка передач Ford-O-Matic, впроваджена в автопромисловість в1950 році.

В даний час найбільшою популярністю і затребуваністю користується весь спектр продукції для оснащення автомобілів. Під брендом borgwarner випускаються турбокомпресори для легкового, вантажо-
пасажирського автотранспорту, елементи транссміссіі, запалювання і т.д.

Найбільші автогіганти використовують коробки передач, турбокомпресори BorgWarner, турбіни BorgWarner, теплові системи, компоненти систем приводу коліс і ряд інших деталей і комплектуючих. Однією з останніх розробок стала блокування запалювання в протиугінних системах.
До складу корпорації BorgWarner також входять такі відомі торгові марки, як KKK (3K) і SCHWITZER. Вони є лідерами в розробці і виготовлення турбін потужністю до 1200 кВт. Турбіни торгової марки KKK - це якість, зарекомендувало себе роками. Турбіни і Турбокомпресори цієї марки з успіхом встановлюються в автомобілях Citroеn,
Renault, Seat, Audi, Porsche, VW, Ford, Volkswagen і інших.

Під брендом BorgWarner випускається широкий модельний ряд турбокомпресорів, використовуваних в двигунах з вихідною потужністю 30 - 5000 л.с .. В каталозі пропонованої продукції широкий спектр турбін, як для дизельних, так і для бензинових моторів.
Продукція компанії успішно застосовується як на легкових автомобілях, так і на вантажних транспортних засобах, двигунах спецтехніки, гоночних спорт-карах.

Бренд BorgWarner забезпечує своєю продукцією всіх американських автовиробників.
Європа є найбільшим ринком для цього бренду - автомобільними концернами закуповується 72% продукції від загального обсягу.

Корпорація BorgWarner здійснює безліч напрямків своєї діяльності з використанням інноваційних технологій: в автомобілебудуванні, машинобудуванні, авіації, судноплавстві, хімічної промисловості, сфері послуг.
Але чільне напрямок - це все-таки нові розробки для автомобілебудівної індустрії.
 

Немає жодного товару.