Створена на першій в Японії сучасної верфі «Верф Ісікаваджіма», заснованої в 1853 році

Профіль компанії

Як всеосяжний виробник важкої промисловості, IHI пропонує нову цінність, зосереджену на чотирьох сферах бізнесу: ресурси, енергія, соціальна інфраструктура, промислове обладнання, аерокосмічна і космічна промисловість.

Створена на першій в Японії сучасної верфі «Верф Ісікаваджіма», заснованої в 1853 році, IHI розширила свій бізнес на наземні машини, мости, заводи, авіаційні двигуни і т. Д., Засновані на технології, яка використовується в суднобудуванні, Це зіграло головну роль в модернізації. Нинішній IHI зміцнить глобальний бренд в 2007 році після того, як Ishikawajima Heavy Industries Co., Ltd., яка досягає вершини верфі Ishikawajima, об'єдналася з верф'ю Harima в 1960 році і стала «Ishikawajima-harima Heavy Industries». Для просування змінив назву компанії на «IHI» і народився.

Грунтуючись на філософії управління «Внесок в розвиток суспільства за допомогою технологій», IHI буде продовжувати використовувати технічні можливості, орієнтовані на технології виробництва, для збільшення глобального попиту на енергію, урбанізації та індустріалізації, оптимізації руху і транспорту Ми будемо сприяти вирішенню соціальних питань, таких як соціальні питання.


 Назва компанії

Корпорація IHI / Корпорація IHI

Розташування головного офісу

Адреса: Toyosu IHI Building 1-1 Toyosu 3-chome, Koto-ku, Токіо

135-8710 ТЕЛ 03-6204-7800 (Представник)

ФАКС 03-6204-8800

Немає жодного товару.