Holset є світовим лідером в технології турбокомпресорів, а турбокомпресори Holset є важливим елементом успіху двигуна марки Cummins в усьому світі

Сьогодні Holset відомий як Cummins Turbo Technologies. Хоча назва відносно нове, Holset є частиною сімейства Cummins Engine Company вже більше 30 років. Holset є світовим лідером в технології турбокомпресорів, а турбокомпресори Holset є важливим елементом успіху двигуна марки Cummins в усьому світі. Але турбокомпресори марки Holset застосовуються в багатьох комерційних цілях, крім двигунів марки Cummins, і включають в себе такі великі імена, як Volvo, Iveco, Detroit Diesel і Scania та інші.

Інженери Holset дуже добре знайомі з гонками і продуктивністю. Там допомогу в турбокомпресорі, використовуваному на вантажівці постановки рекорду швидкості Бенкса "Sidewinder", є тільки одним прикладом.

Сучасні турбокомпресори Holset відносяться до сімейства «X-Range». Від турбонагнетателей HX20 для двигунів об'ємом до 4 літрів робочого об'єму до HX83, придатних для двигунів об'ємом до 25 літрів, вони мають передові конструктивними особливостями. які включають в себе поліпшену аеродинаміку, поліпшену довговічність, «збільшення ширини карти» і придушення звуку. Holset також може похвалитися запатентованої конструкцією турбіни із змінною геометрією, яка, на їхню думку, перевершить традиційні конструкції по довговічності. Цей новий дизайн із змінною геометрією використовується в Dodge 2007 року. -Cummins турбодизель Пікап.

Штаб-квартира Cummins Turbo Technologies знаходиться в Хаддерсфілді, Англія, а їх штаб-квартира в США знаходиться в Мемфісі, штат Теннессі. У світі є шість виробничих підприємств, включаючи США, Бразилію, Великобританію, Китай і Індію. Найновіший завод був відкритий в 2006 році в Чарльстоні, штат Південна Кароліна, з виробничою потужністю 200 000 одиниць в рік, щоб задовольнити зростаючий попит на турбокомпресори в Північній Америці.

Немає жодного товару.